رادکاوان

کوتاه درباره ما


شرکت رادکاوان اروین از سال 1379 تحت عنوان گروه ایده فعاليت خود را در زمينه سخت افزار، نرم افزار، خدمات شبکه و طراحی مالتی مدیا شروع نمود و همواره خود را در حركتی پويا و مستمر در همگام شدن با آخرين دستاوردهای تكنولوژی در جهان قرار داده است. اين شركت در سال 1387 تحت نام شرکت رادکاوان اروین فعاليتهای خود را به صورت تخصصی در زمينه وب و اينترنت سازماندهی و گسترش داد. فعالیت های رادکاوان در سال 1387 پس از تغییر نام فراتر رفت و هدف والای رادکاوان که تنها رسیدن به جامعه مجازی بود در دستور کار اعضای این گروه قرار گرفت. در سال 1389 با داشتن کوچکترین تیم طراحی وب در ایران توانست بیش از 40 وب سایت را در رزومه کاری خود قرار دهد.

متاسفانه با بسته شده یکی از سرویس های میزبانی فضای این شرکت طی تحریم های بین المللی این رزومه کاری بسته شد و شرکت رادکاوان دچار یک افت کاری شدید شد. از اواسط سال 1391 با فعالیت مجدد این شرکت و طراحی های مجدد در زمینه وب، موفق به پایه گذاری و توسعه فنی چندین کسب و کار اینترنتی موفق با رنکینگ های سه رقمی در سطح کشور و حتی در دوره ای با تجربه رنکینگ دو رقمی، کارنامه ای درخشان در فضای مجازی و در همراهی صاحبان ایده و سرمایه در کشور از خود به جای گذاشته است.

هدف رادکاوان ارتقای سطح موفقیت مشتریان خود با بهره گیری از جدیدترین مدل های طراحی و پیاده سازی، مشاوره های فنی و همچنین پشتیبانی مطمئن در تمام مراحل توسعه کسب و کارهای اینترنتی است.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!